Hakkımızda

1971 yılında FIAT otomobillerinin Ankara yetkili satıcılığı ile ticaret hayatına başlayan ALİ UĞURLU A.Ş Haziran 2002 de hizmete sunduğu entegre tesisi ile FIAT Ankara Ana Bayilerinden biri olarak faliyetlerine devam ediyor.

Satış, servis, yedek parça, sigorta ve ikinci el araç satış hizmetlerini bir arada müşterilerine sunan ALİ UĞURLU A.Ş ayrıca "Aktif Satış" departmanıyla evlerde ve işyerlerinde tanıtım ve satış hizmetleri sunuyor.

Ankara ilinin Mamak ilçesinde bulunan Ali Uğurlu Fiat Ana Bayii, güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Sizleri de Fiat Ali Uğurlu Fiat Ana Bayii showroomumuza bekliyoruz.

Kalite Politikamız

Gelişime ve değişen teknolojiye ayak uydurabilen, müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen, müşterilerimizin talep ve beklentilerini tam olarak karşılayabilmek, sektör için değişen tüm koşullara uyum sağlayarak, kalite yönetim sistemimizden ve teknik gerekliliklerden ödün vermeden, mesleki etik kurallarına saygılı olarak, firmamızı  sektörün liderleri arasına sokmak ve kalite yönetim sistemimizin şartlarına uyarak sistemimizi sürekli iyileştirmek kalite politikamızdır.

Amaçlarımız

1. Piyasadaki rekabet koşullarına uyum sağlamak.

2. Sektör içinde liderler arasına girmek.

3. Uluslararası pazarlarda da faaliyet gösterebilmek

4. Sağlıklı ve planlı bir reel büyüme gerçekleştirmek

5. Toplam kalite yönetimi uygulamasını şirket bünyesinde yerleştirmek

6. Taahhütlerimizi sözleşmelerimiz  çerçevesinde  eksiksiz yerine getirmek.


Danışmanlarımız ile Anında Görüşün!